Neden Bomonti Apartman | Aydınlık Yaşam Alanları
   
Aydınlık yaşam alanları

Bomonti Apartman tasarlanırken, hava alan ve ışık gören ferah mekanlar yaratmaya özen gösterdik. Yaşam kalitenizi koruyacak her türlü ayrıntıyı planlandık.
  • Dairelerin yerleşim düzeni güneş ışığından maksimum faydalanılabilecek şekilde tasarlandı ve yatak odalarının doğal ışık alması sağlandı.
  • Açık havadan keyif alınabilmesi amacıyla teraslar düzenlendi.
  • Dubleks dairelerde geniş yaşam alanı hissi verilebilmesi için teraslar veya iki kat yüksekliğinde salonlar tasarlandı.
  • Ortak yaşam alanları geniş tutuldu ve özellikle hepsinin, koridorlar dahil doğal ışık alması sağlandı.


Akıllı yaşam alanları

Yaşam alanlarının daha iyi kullanılması için yatak odalarında geniş dolap alanları, mutfaklarda ve banyolarda akıllı dolap sistemleri düşündük.
  • Dairelerin yerleşim düzenlerini, modern yaşam standartlarına uygun olarak tasarladık.
  • Mekanları en kullanılışlı olacak şekilde planladık. Dairelerde akıllı depolama çözümleri tasarladık.
  • Gerekli olduğunda kullanılan eşyalar için bodrum katta depolama alanları oluşturduk.


Enerji verimliliği

Bomonti Apartman, mevcut Avrupa izolasyon standartlarına uygun olarak, özellikle kışın oluşan ısınma maliyetlerini düşürmek üzere tasarlanmıştır. Ayrıca hareket ettirilebilir güneş kırıcılar da yaz döneminde doğal serinlik sağlamak için düşünülmüştür.

Isıtma ve soğutma, daire içi kontrol sistemi ile merkezi olarak planlanmıştır. Her dairede bulunan kalorimetreler ile enerji tüketimi daire bazında ücretlendirilecektir. Böylece ısıtma giderleri daire sakinleri tarafından kontrol edilecilecektir.Güvenli yatırım

Bomonti, art arda uygulamaya konulan yeni konut, rezidans, otel ve alışveriş merkezi projeleriyle İstanbul'un cazibe merkezi konumundadır.

Şehrin göbeğinde böyle bir semtte, enerjiyi en iyi şekilde değerlendiren, düşük işletme giderlerine karşın yüksek yaşam kalitesi sunan bir projeye yatırım yapmak, hayata yatırım yapmaktır. İster oturun, ister kiraya verin; her şekilde kazanacaksınız.