Bomonti | Bomonti Yeniden Doğuyor


Extensa Bomonti Apartman'da hayat başladı.

Mart 2012

Yoğun ve özenli çalışmaların neticesi olarak Bomonti Apartman hedeflenenden iki ay önce tamamlanarak ev sahiplerini ağırlamaya başladı. Farklı ve özel müşteri profiline hitap eden Bomonti Apartman beklentilerin karşılığını vererek hem sıcak bir yuva olma potansiyelini gösteriyor hem de yatırım için doğru tercih olduğunu gördüğü yoğun ilgiyle ispatlıyor.

Extensa Bomonti Apartman'ın mimari tasarımı, Londra ve İstanbul'da merkezlenen Swanke Hayden Connell Architects Grubu, iç mimari ise Erginoğlu Çalışlar Grubu tarafından yapıldı.

başa dön

İnşaatımız Hızla Devam Ediyor

Haziran 2011

2010 yılı Ağustos ayında inşaatına başladığımız Bomonti Apartman projemizde inşaatımız tüm hızıyla devam etmekte.

İnşaatımızın güncel durumunu buradan takip edebilirsiniz...

başa dön

Extensa İstanbul REstate 2011'de!

Mayıs 2011

Extensa İstanbul, 17-18 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 11. Gayrimenkul Zirvesi ve İstanbul REstate Gayrimenkul Fuarı'nda sponsor ve katılımcı olarak yer aldı.

Extensa İstanbul Genel Müdürü ve GYODER Başkan Yardımcı Özlem Gökçe'nin de "Konut Yatırımları" başlıklı panelde moderatör olarak yer aldığı etkinlikte Extensa CEO'su Kris Verhellen de "Türkiye'de Yatırım Yapmak: AVM, Ofis veya?" başlıklı panelde konuşmacı olarak yer aldı. Aynı zamanda GazeteParc için ropörtaj veren Kris Verhellen'in ropörtajına buradan ulaşabilirsiniz.

Standımızda bizi ziyaret eden herkese teşekkür ederiz.

başa dön

Extensa ArkiPARC 2011'e katıldı...

Mart 2011

30-31 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen ve Extensa İstanbul'un da sponsor olduğu ArkiPARC 2011 açılış konuşmacıları arasında GYODER Başkan Yardımcısı Özlem Gökçe de yer aldı.

Extensa İstanbul Genel Müdürü Özlem Gökçe "Konut Yatırımları" konulu panelde konuşmacılar arasındaydı.

başa dön

Özlem Gökçe GYODER Başkan Yardımcısı

Ocak 2011

Extensa İstanbul Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu üyesi Özlem Gökçe Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER)'in yeni dönem başkan yardımcısı seçildi.

başa dön

Extensa'nın 100. Yıl Kutlaması Brüksel'de Yapıldı

Ekim 2010

Extensa'nın 100. kuruluş yılı 21 Ekim 2010 tarihinde grubun Belçika'daki en önemli yatırımlarından biri olan Tour & Taxis'de verilen bir yemekle kutlandı. Aralarında grubun üst düzey yöneticilerinin de bulunduğu 600 kişilik bir davetli grubuyla gerçekleşen kutlamada Extensa'nın, 100 yıllık tarihi boyunca edinmiş olduğu bilgi birikimlerinden, Avrupa geneline yayılmış projelerinden ve başarılarından bahsedildi.

başa dön

Extensa İstanbul Bomonti Apartman'ı Tanıttı

Ekim 2010

100. kuruluş yılını kutlayan Extensa'nın İstanbul'daki ilk projesi "Bomonti Apartman" 14 Ekim 2010 tarihinde düzenlenen bir davetle tanıtıldı. Seçkin bir davetli profilinin ağırlandığı geceye, iş ve ekonomi dünyasından 300'ü aşkın kişi katıldı. Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen etkinliğe Ackermans Van Haaren Grubu İcra Kurulu Üyesi Baron Luc Bertrand, Extensa CEO'su Kris verhellen ve Extensa İstanbul Genel Müdürü Özlem Gökçe ev sahipliği yaptılar. Konukların Extensa ve Extensa Bomonti projesi ile ilgili olarak bilgilendirildiği gecede sunum ve konuşmaların ardından özel bir sahne performansı da sunuldu.

başa dön

Extensa Bomonti Apartman'ın örnek dairesi hazır

İstanbul'un kalbinde, kullanışlı olduğu kadar zevkli malzeme seçimleriyle de fark yaratan, Bomonti şantiye alanındaki örnek dairemize herkesi bekliyoruz.

Satış Ofisi Adres: Lala Şahin Sokak
Feriköy Organik Pazar karşısı Bomonti - Şişli
Tel: 0212 296 88 18

başa dön

Yapı Kredi Koray GYO'nun Bomonti'de tercihi Extensa Bomonti Apartman

Yapı Kredi Koray GYO, geçtiğimiz günlerde Extensa Bomonti Apartman'dan 9 ünite satın alarak, projemize olan inancını tasdiklemiştir.

başa dön

İstanbul REstate Gayrimenkul Fuarı'ndaydık...

Extensa İstanbul olarak, 15 -17 Haziran tarihleri arasında, gayrimenkul dünyasının en önemli etkinliklerinden birisi olan İSTANBUL REstate'de iş ortaklarımız ve sektör liderleriyle bir araya geldik. Bu yıl, ikinci kez düzenlenen REstate Fuarı Gayrimenkul Zirvesi ile birleşerek daha etkin bir hale geldi. Fuardaki standımızda bizi ziyaret eden herkese teşekkürler.

başa dön

Kazı çalışmalarımız tamamlandı.

Extensa Bomonti Apartman'ın tüm kazı çalışmaları tamamlandı. Hızla süren inşaatımız ile ilgili gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

başa dön

Extensa Bomonti Apartman inşaatı başladı. Yaşam, pek yakında!

Ağustos 2010

İstanbul'un en yaşayan semtlerinden biri olan Bomonti'de tatlı bir telaş, bir hareketliliktir gidiyor. Şehrin kalbinden bir mahalle ortamı yaratacak olan Extensa Bomonti Apartman inşaatı başladı.

Şimdilik çevreye verdiğimiz rahatsızlığı, pek yakında, güzel bir mimaride yaşayan mutlu insanlarla telafi edeceğimizi düşünüyoruz.

başa dön