Modern Palas | Konsept
Modern Palas, Bomonti'nin tam merkezinde size butik ve tıpkı ismindeki gibi modern bir yaşam sunuyor.15 kat, sadece 98 daire ve her gün değişen "rastlantısal" ve dinamik bir mimari cephe tasarımı… Modern Palas, Bomonti'nin hızla değişen çehresine uygun, aynı zamanda mahallenin renk ve dokularıyla barışık bir tasarım ve yaşam tarzını öne çıkarıyor. Koyu kahverengi tonuyla zeminden başlayarak çatıya doğru beyazlayan bir cephe renk skalası binaya sakin ve zarif bir kimlik kazandırıyor. Üstelik özel hareketli panjur sistemi sayesinde Bomonti Palas her güne farklı bir görünüşle başlayacak. Dış cephedeki rastlantısallık, gün içerisinde binaya etkileyici bir dinamizm kazandıracak.

Büyüklükleri 66 m2 ile 210 m2 arasında değişen büyüklüklerde farklı tipte 1+1 ve 2+1 daireler bulunuyor. Modern Palas'ta 98 adet itinayla planlanmış, yüksek kaliteli malzeme kullanılmış seçkin daire yeni ev sahiplerini bekliyor.

Yüksek standartlarda bir şehirli yaşam için her detay düşünüldü. Resepsiyon/Concierge hizmeti, 24 saat güvenlik, daire dışında konumlandırılan ayrı depolama alanları, bina altında 4 kat otopark alanı, teknik destek, apartman kat görevlisi, peyzaj, bina yönetim hizmeti Modern Palas'ta hayatınızı kolaylaştıracak. Hem de son derece düşük bir aidat karşılığında…

Fonksiyonel kat planları, Extensa'nın aynı bölgedeki diğer projesi Extensa Bomonti Apartman'dan tanıdığınız yüksek inşaat ve malzeme kalitesi, bina tasarımında kullanılan özel enerji tasarrufu ve izolasyon teknolojileri ile Modern Palas, Bomonti'nin tam merkezinde size butik ve tıpkı ismindeki gibi modern bir yaşam sunuyor.